HR 130 - El ve Cilt Dezenfektanı
HR 130 - El ve Cilt Dezenfektanı
HR 130 - El ve Cilt Dezenfektanı
HR 130 - El ve Cilt Dezenfektanı
HR 130 - El ve Cilt Dezenfektanı

HR 130 - El ve Cilt Dezenfektanı

Marka : Enevex
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Enevex® HR130 El ve Cilt Dezenfektanı 

 

Kullanım Alanı:

Özellikle virüs ve bakterilere maruz kalma riskimizin arttığı salgın hastalıklar döneminde ve toplu yaşama dahil olduğumuz yerlerde istenilen sıklıkta kullanılabilir. Ayrıca hastanelerde, bakım evlerinde (huzur evleri vb.), gıda maddesi üreten ve işleyen işletmelerde ve diğer tüm hijyen gerektiren sahalarda, hijyenik ve cerrahi el dezenfeksiyonunda kullanılan çabuk etki eden, alkol içeren bir üründür. Enevex® HR130 aynı zamanda enjeksiyon, kemik ve eklem ponksiyonları öncesinde cilt temizliğinde, aynı zamanda yağlı cilt dezenfeksiyonlarında kullanılır. Soğutucu poşetleri ve dezenfeksiyona uygun koruycu eldivenlerin temizliğinde de uygundur.

Ürün Özellikleri:

. Bütün bakterilere (MRSA, EHEC ve Tüberküloz bakterileri dahil), mantarlara ve pek çok sayıdaki virüslere (sınırlı virüsid, Vaccinia-, Hepatitis-B-, Hepatitis-C- virüsleri, HIV ve SARS-Corona-virüsleri, zarfsız virüslere: Roto-virüsler ve Noro-virüslere) karşı geniş bir etkileme spektrumu olduğu testlerle kanıtlanmıştır.
. VAH/DGHM listesine dahildir. ÖGHMP-uzman endeksindedir. Avrupa normları EN 12054, EN 1500, EN 12791'e göre test edilmiştir.
. IHO-Industrieverband Hygiene und Oberflächenschutz (Alman Hijyen ve Yüzey Koruması Sanayicileri Birliği) listesindedir.
. Hızlı etkili, kullanıma hazır çözelti şeklindedir.
Sürekli ve yoğun kullanımda cilde zarar vermez, renksiz ve kokusuz, aynı zamanda cilt üzerinde iz bırakmaz.

Ekoloji:

Enevex® HR130 solüsyonlar ekolojik olarak zararsızdır. Doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı HDPE olduğundan yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için bidonları ve şişeleri suyla yıkayın.

pH-Değeri: 5-8

Ambalaj Ebatları:

12 x 100 ml karton kutuda (supaplı ya da püskürtme başlıklı)
6 x 1 litre - karton koli
4 x 5 litre - karton koli
10 litre - bidon