HL 100 - Hijyenik El ve Vücut Yıkama Losyonu
HL 100 - Hijyenik El ve Vücut Yıkama Losyonu
HL 100 - Hijyenik El ve Vücut Yıkama Losyonu
HL 100 - Hijyenik El ve Vücut Yıkama Losyonu
HL 100 - Hijyenik El ve Vücut Yıkama Losyonu

HL 100 - Hijyenik El ve Vücut Yıkama Losyonu

Marka : Enevex
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Enevex® HL100 Hijyenik Yıkama Losyonu

 

Kullanım Alanı:

Enevex® HL100 anti-mikrobiyal özler ve dezenfektan maddeler içeren el ve cilt yıkama losyonudur. Enevex® HL100 MRSA-kolonizasyonuna veya diğer dayanıklı virüslere karşı etkili olduğundan vücut hijyeninde de kullanılabilir. Almanya'da yapılan bütün doktor raporları mevcuttur. Enevex® HL100 hastanelerde yatan ya da evde bakım gören hastalarda ve huzur evlerinde kalanların bakımında kullanılır. Aynı zamanda gıda üreten veya işleyen tesislerde ve kusursuz hijyen gerektiren tüm sahalarda kullanılır.


Ürün Özellikleri:

. Hijyenik el yıkamalarında bakım yapan dezenfekte edici losyondur
. Anti-mikrobiyal vücut ve saç temizliği için kullanılır
. Almanya'da bakterilere, mantarlara ve virüslere (Vaccinia-Virüsleri, BVDV, HBV, HCV ve HIV dahil) karşı geniş bir etkileme spektrumu olduğu testlerle kanıtlanmıştır)
. Cilde uygun pH-değerindedir. Alkali maddeler ve sabun içermez
. Canlandırıcı ve cilt bakımı yapan özler içerir
. Dermatolojik açıdan test edilmiştir, tüm cilt tipleri için uygundur
. Türkiye'de kozmetik ürün olarak kayıtlıdır

 

Uygulama:


Ellerinizi ıslatın ve 2 ml Enevex® HL100 ile 30 saniye boyunca ovun. Suyla yıkanabilen kremsi bir köpük oluşur. Son olarak ellerinizi yıkayın ve kağıt havlu ile kurulayın. Anti-mikrobiyal vücut temizliği için Enevex® HL100'ü temizlenecek bölgelere sürün. Hijyenik el yıkamada soğuk su kullanılmasını tavsiye ederiz. Enevex® HL100'ün kıvamı, ihtiva ettiği yıkama maddelerinin yüksek miktarından dolayı ortamın ısısına göre değişiklik gösterebilir.

 

 Ekoloji

Enevex® HL100 ekolojik açıdan sakınca teşkil etmez. Temizlik malzemeleri OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) standartlarına uygun olup doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı HDPE olduğundan yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın. Toksikolojik açıdan sakıncası bulunmayan içeriğe sahiptir.

Dr.Raporlar - Özel Deneyler
Raporlar istek üzerine sunulabilir.

pH-değeri: 5,0 ± 0,5

Ambalaj Ebatları:

6 x 1 litre karton kutuda
12 x 100 ml karton kutuda
4 x 5 karton kolide