G 60 - Cam Temizleyici
G 60 - Cam Temizleyici

G 60 - Cam Temizleyici

Marka : Enevex
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Kullanım Alanı

Pencerelerin, çerçevelerin, resopal, araba camlarının, aynaların, cam masaların vs. iz bırakmadan temizlenmesini sağlar. Enevex® G60  cam temizleyici aynı zamanda kirleri, parmak izlerini ve nikotin lekelerini de yok eder.

Kullanma talimatı

Enevex® G60  konsantre bir üründür ve kirlilik derecesine göre 1'e 100 oranla karıştırılarak kullanılır. Enevex® G60'ı sulandırdıktan sonra  püskürtün, kuru bez ya da sünger ile ıslatarak çekçek ile silin.

Ürün Bileşimi

< 5%  Anyonik yüzey aktif maddeleri

Ambalaj Ebatları

12 x 1 litre karton koli
2 x 5 litre - karton koli
20 litre - bidon

Raf Ömrü

3 Yıl

Depolama

Serin yerde, 5°C'nin altına düşmeyecek şekilde depolayın.

Fiziksel Veriler

Konsantre:

Görünüş: Şeffaf,  sıvı

Yoğunluk:   1   g/cm³ (20°C)

pH-Değeri:  (20 °C) :    10-11

Ekoloji

Enevex® G60, OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) standartlarına uygun bir temizleme malzemesidir. Doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın  

Uyarı

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.  Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)'nin 114 no'lu telefonunu veya acil Sağlık Hizmetleri'nin 112 no'lu telefonunu arayınız.