G 50 - Cam Temizleyici
G 50 - Cam Temizleyici
G 50 - Cam Temizleyici

G 50 - Cam Temizleyici

Marka : Enevex
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Kullanım Alanları:

Plastik masa, sandalye ve PVC pencere çerçevelerinin sararmış kirlerini çıkartır. Bilgisayar, dolap ,resopal ve diğer tüm plastik aksamlarda derinlemesine temizlik sağlar. Araba camlarının, aynaların, cam masaların ve tüm cam aksamların iz bırakmadan temizlenmesini sağlar. Enevex® PVC - Cam Temizleyici aynı zamanda kirleri, parmak izlerini ve nikotin lekelerini de yok eder.

Kullanma talimatı:

Enevex® PVC-Cam Temizleyici'yi püskürtün, PVC aksamları bulaşık süngerinin sert kısmı ile ovalayın. Cam yüzeylerde püskürtün ve kuru bez ile silin. Ya da sünger ile ıslatıp çekçek ile çekerek temizleyin. Enevex® PVC-Cam Temizleyici OECD standartlarına uygun bir temizleme ürünüdür. Bu nedenle de biyolojik olarak çözülebilir.

Uygulama:

Enevex® Cam Temizleyici'yi püskürtün (3 x püskürtme 1 metre kare için) ve kuru tüylenmeyen bez ile silin. Ya da sünger ile silip çekçek ile çekerek temizleyin.

Ürün Bileşimi:

< 5% Iyon olmayan yüzey aktif maddeleri, < 5% katyonik yüzey aktif maddeleri, < 5% Fosfonatlar, koku ve D-Limonen.

Ambalaj Ebatları:

12 x 1 litre karton koli
4 x 5 litre - karton koli
10 litre - bidon

Aksesuarlar:

1 litrelik şişeler için triger

Raf Ömrü:

3 Yıl Depolama: Serin yerde, 5°C'nin altına düşmeyecek şekilde depolayın.

Fiziksel Veriler:

Görünüş: Berrak, sarı sıvı
Yoğunluk: D= 0,97 g/cm³ (20°C)
pH-Değeri : 9-10

Ekoloji:

Enevex® G50 Cam Temizleyici, OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) standartlarına uygun bir temizleme malzemesidir. Doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı HDPE olduğundan yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın.

Tehlike Uyarıları:

Enevex® G50 tehlikeli maddeler tüzüğüne göre zararsız olarak sınıflandırılmıştır. Gözlerle temas halinde bol su ile yıkayın ve doktora başvurun. Yutma durumunda derhal doktora başvurun ve ambalaj etiketini gösterin. Kullanım sırasında uygun koruyucu eldiven kullanın. Çocuklardan uzak tutun. İş gereği kullananlar için güvenlik açıklama sayfası mevcuttur.