ENDOSCLEAN - Endoskopi ve Cerrahide Enzimatik Temizleyici (Konsantre)
ENDOSCLEAN - Endoskopi ve Cerrahide Enzimatik Temizleyici (Konsantre)

ENDOSCLEAN - Endoskopi ve Cerrahide Enzimatik Temizleyici (Konsantre)

Marka : Enevex
Fiyat : €0,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Enevex® Endosclean - Endoskopi ve Cerrahide Enzimatik Temizleyici

Hazırlama:

Enevex® Endosclean özellikle esnek ve sabit endoskoplar, endoskopik aksesuarlar, cerrahi ve ortopedik aletlerin bakımı ve temizliği için kullanılan, kalıntı bırakmayan bir enzimatik deterjandır. Yenilikçi bir sürfaktan sistem tarafından desteklenen son derece aktif enzimleri sayesinde kanı, salgıları, detritus, doku kalıntıları ve yağları ortadan kaldırır. Enevex® Endosclean dirençli bakteriler ve herhangi bir hijyenik işleme engel olan biyo-filmleri önler. Etkili, kalıntı bırakmayan temizlik sayesinde 2-3 dakikada bakterisidal ve virüs inaktive özellikler gösteren Enevex® Endosclean, güvenli dezenfeksiyon ve sterilizasyon sağlar. Enevex® Endosclean katılaşmayı önleyerek hareketli parçaların işlevselliğini sağlarken ekipman arızalarını da en aza indirir. Özellikle dar alanlarda kalıntı bırakmadığı için aksesuarlar için son derece uygundur. Enevex® Endosclean köpüksüzdür ve ultrason aletlerinin yeniden kullanımı için idealdir.

Özellikleri:

. Düşük kullanım konsantrasyonu sayesinde çok ekonomiktir
. Hassas malzemeler ile uyumludur
. Ph-değeri nötr
. Proteaz ve amilaz enzimleri sayesinde albümin, protein, yağ ve polisakkaritleri böler ve yüzey etkili sistemi ile temizliği destekler
. Sıcak su haricinde soğuk su ile de etkilidir (- 45°C - 30°C)
. Enfeksiyonlara yol açan biyo-filmleri engeller

Ekoloji:

Enevex® Endosclean çevreye duyarlıdır, doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı HDPE olduğundan yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın. Enevex® Endosclean tehlikeli maddeler tüzüğüne göre zararsız olarak tanımlanmıştır.

pH-değeri: 6-7

Ambalaj ebatları:

6 x 1 litre - karton kutuda
4 x 5 litre - karton koli
10 litre - bidon