DT 200 - Yüzey Dezenfektanı
DT 200 - Yüzey Dezenfektanı
DT 200 - Yüzey Dezenfektanı

DT 200 - Yüzey Dezenfektanı

Marka : Enevex
Fiyat : €0,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

ENEVEX DT 200 ALKOLSÜZ DEZENFEKTAN BEZLER

Kullanım Alanı:

Hastanelerde bulunan örneğin; ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, acil servisler, merkezi sterilizasyon alanları, cerrahi müdahalelerin yapıldığı teşhis üniteleri, kurtarma hizmetleri, huzur evleri, gıda maddeleri üretimi ve işlemesi yapılan işletmelerde ve diğer tüm hijyenik alan gerektiren sahaların (günlük yaşam) yıkanabilir tüm yüzeylerinin ve araçların (zeminler, duvarlar, demirbaşlar, gereçler gibi) gerek dezenfeksiyonunda gerekse temizliğinde kullanılan aldehit içermeyen tek kullanımlık Dezenfektan bezleridir.

Özellikleri: 

  • *Tüm yıkanabilir yüzeyler, umumi tuvaletler ve gereçler için pratik çözüm
  • *Bakterilere, mantarlara ve bütün Virüslere karşın geniş bir etkileme spektrumu olduğu test edilmiştir
  • VAH/DGHM listesine dâhildir. IHO Virüs listesi ve ÖGHMP-uzman endeksindedir. Avrupa normları EN 13727, EN 13624, EN 14348, EN 14476 ve EN 14563 e göre test edilmiştir
  • *Çok iyi madde dayanıklılığı - ıslak olarak silinebilen tüm zeminler için uygun olduğu için acryl cam için de uygundur
  • *Düzenli kullanım durumunda uzun süreli etkisi vardır

Uygulama:

İstenilen yüzeyi siliniz, VAH/DGHM ye göre 2 dakika içinde etkisini gösterir. Bütün virüslerin etkisiz hale gelmesi için tavsiyemiz 15 dakikadır.Uygun ıslak temizlik yöntemlerinin kullanılmasını öneririz.

Ekoloji:

Kullanım solüsyonları ekolojik açıdan sakınca teşkil etmez, çünkü tüm organik içerik maddeleri atık sularda biyolojik olarak çözülmektedir. Temizlik malzemeleri OECD standartlarına uygundur.Geri dönüşüm için ambalajı uygun bir şekilde imha edin. Enevex® DT200 toksik değildir. Normal kullanımlarda solunması risk taşımamaktadır. Bağımsız Raporlar - Özel Deneyler, raporlar istek üzerine sunulabilir.

CE 2195 
pH-Değeri: 11,6 ± 0,3

Ambalaj Ebatları: 
180 tane bez kutuda 10'lu kutuda

Tek kullanımlık, 10'lu kutuda