AT 90 - Endüstriyel Sıhhi Temizleyici
AT 90 - Endüstriyel Sıhhi Temizleyici

AT 90 - Endüstriyel Sıhhi Temizleyici

Marka : Enevex
Fiyat : €0,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Kullanım Alanları

Duvar ve zemin karolarının, aside dayanıklı emaye küvetlerin, duşların, duş bağlantılarının, çelik ve krom armatürlerin ve lavaboların aynı zamanda tuvaletlerin genel temizliğinde kullanıma uygundur. Ayrıca süt tankları temizliği için de çok etkilidir. Güçlü temizlik etkisi ile su lekelerini, kireç oluşumlarını ve sabun artıklarını yok eder. Fosfat içermez. Çelik, krom ve pirinç armatürler için uygundur.

Ürün Yararları

Su lekelerini, kireç oluşumlarını, sabun, idrar, pas kalıntılarını yok eder.

Seyreltme

Enevex® AT90 kirlilik derecesine göre 1'e 10 suyla seyreltilerek kullanılır.

Uygulama:

Enevex® AT90, normal kirlerde sulandırılarak (10 litre soğuk suya 1 litre katarak) kullanılır. Zor kirlerde sulandırmadan kullanın ve etkileşmesini bekleyin. Temizleme işleminden sonra bol su ile durulayın. Mermer, çimstone ve diğer aside duyarlı malzemelerde kullanmayın.

Ürün Bileşimi

Enevex® AT90, iyonik olmayan yüzey aktif maddeleri  (% <5) ve parfüm  (alpha-isomethyl ionone) içerir.

Ambalaj Ebatları

12 x 1 litre karton koli
2 x 5 litre - karton koli
20 litre  bidon

Raf Ömrü

3 Yıl

Depolama

Serin yerde, 5°C'nin altına düşmeyecek şekilde depolayın.

Fiziksel Veriler

Konsantre:

Görünüş: Şeffaf,  sıvı

Yoğunluk:   1,07  g/cm³ (20°C)

pH-Değeri:  (20 °C) :    0 - 1

Ekoloji

Enevex® AT90, OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) standartlarına  uygun bir temizleme malzemesidir, doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın.  

Uyarı

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.  Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)'nin 114 no'lu telefonunu veya acil Sağlık Hizmetleri'nin 112 no'lu telefonunu arayınız