AT 70 - Kireç Sökücü
AT 70 - Kireç Sökücü

AT 70 - Kireç Sökücü

Marka : Enevex
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Enevex® AT70 paslanmaz çelik gibi hassas yüzeylerdeki kireçlerin temizliğinde kullanılan, hidroklorik asit içermeyen ve konsantre formda bir kireç çözücüdür. Soğuk olarak kullanıldığında da oldukça etkilidir; +70 °C dereceye kadar ısıtılarak etkisini büyük ölçüde artırmak mümkündür.  Enevex® AT70 paslanmaya karşı koruyucu maddeler içerir, güçlü bir temizlik sağlar. Krom ve çelik yüzeyler için uygundur, seramik, armatürler ve vernikli yüzeylerde de kullanılabilir. Özellikle sürekli kullanılan yıkama tesisleri için idealdir.

Özellikleri:

  • Hidroklorik asit içermez
  • Paslanmaya karşı koruyucu madde içerir
  • Düzenli kullanımında paslanmaya yol açmaz
  • Yüksek derecede konsantre maddedir, çok güçlü temizlik sağlar ve ekonomiktir

Kullanım Alanları:

  • Cilalı ve cilasız yüzeyler
  • Çelik, VA ve krom bileşenler 
  • Yıkama tesislerindeki kireçlerin giderilmesi

Seyreltme:

Kirlenmenin durumunda göre seyreltmeden veya 1'e 10 oranında seyreltilerek kullanılır.

Enevex® AT70'i belirlenen seyreltme oranı dahilinde hazırlayınız. Dikey yüzeylere daima alttan yukarıya doğru olacak şekilde püskürtünüz. Ürünün etkisini göstermesi için bekleyiniz ve daha sonra bol suyla durulayınız. İşlem sırasında mutlaka Avrupa Birliği'nin ilgili güvenlik verileri formuna göre hareket edilmelidir. Krom yüzeylerde her ihtimale karşı yüzey toleransı konusunda dikkatli olunmalıdır.  

Ürün Bileşimi:

Enevex® AT70, iyon olmayan yüzey aktif maddeler (< 5 %) içerir.

Ambalaj Ebatları:

12 x 1 litre karton koli
2 x 5 litre - karton koli
20 litre - bidon

Raf Ömrü

3 Yıl

Depolama

Serin yerde, 5°C'nin altına düşmeyecek şekilde depolayın.

Fiziksel Veriler

Görünüş: Mavi,  sıvı
Yoğunluk:   1,35  g/cm³ (20°C)
pH-Değeri:  (20 °C) :    < 1

Ekoloji

Enevex® AT70, OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) standartlarına  uygun bir temizleme malzemesidir, doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın.  

Uyarı

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.  Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)'nin 114 no'lu telefonunu veya acil Sağlık Hizmetleri'nin 112 no'lu telefonunu arayınız.