AT 40 - Asidik Endüstriyel Temizleyici (Konsantre)
AT 40 - Asidik Endüstriyel Temizleyici (Konsantre)

AT 40 - Asidik Endüstriyel Temizleyici (Konsantre)

Marka : Enevex
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Ürün özellikleri

Enevex® AT40 aside karşı dayanıklı yüzeylerdeki kireç ve pas kirlerinin temizliğinde, aşınma koruyucusu ile yenilikçi, yüksek derecede aktif ve etkili bir konsantre temizleyicidir. Yağlı ve diğer inatçı kirlerde kullanımı idealdir.

Kullanım alanları

  • Alüminyum ve çelik jantların,
  • Plastik kapaklar ve yüzeylerin,
  • Alüminyum parçaların,
  • Fayansların ve diğer aside karşı dayanıklı yüzeylerin temizliğinde kullanılır.

Dozaj

İlk kullanışta ve aşırı inatçı ağır kirlerde konsantre olarak kullanılır. Periyodik temizlikte 1'e 40 oranında seyreltilerek kullanınız.

Nitelikler

Materyal koruyucu, yüksek derecede etkin ve ekonomiktir. Çok yönlü uygulama ve aşınmaya karşı koruma maddeleri içerir. Materyal koruyucudur ve aynı zamanda hafif pas veya fren tozu gibi inatçı kirleri temizler. Enevex® AT40 Asidik temizleyicinin köpüklenmesi kireç kalıntılarındaki aktif temizliğin gerçekleştiğini  gösterir.

Uygulama

Püskürtünüz ve yaklaşık 2-3 dakika etki etmesini bekleyiniz. Ardından bol su ile durulayınız. Not: Temizleyeceğiniz yüzeyin materyal uyumluluğunu küçük bir alanda ön uygulama ile kontrol ediniz. Krom, paslanmaz çelik ve cilasız plastik yüzeylerde kullanmayınız. Püskürtme dumanını solumayınız. Çinko yüzeyleri koruyunuz. EG - güvenlik veri kağıdını kesinlikle dikkate alınız.

Ürün Bileşimi

< 5%  Iyon olmayan yüzey aktif maddeleri

Ambalaj Ebatları

12 x 1 litre karton koli
2 x 5 litre - karton koli - 20 litre - bidon

Aksesuarlar

1 litrelik şişeler için triger

Raf Ömrü

3 Yıl

Depolama

Serin yerde, 5°C'nin altına düşmeyecek şekilde depolayın.

Fiziksel Veriler

Görünüş: açık kahverengi
Yoğunluk:    D=  1,09 g/cm³ (20°C)
pH-Değeri :  <1

Ekoloji

Enevex® AT40 OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) standartlarına uygun bir temizleme malzemesidir, doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı HDPE olduğundan yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın.

Uyarı

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.  Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)'nin 114 no'lu telefonunu veya acil Sağlık Hizmetleri'nin 112 no'lu telefonunu arayınız