AT 30 - Araba Şampuanı (Konsantre)
AT 30 - Araba Şampuanı (Konsantre)

AT 30 - Araba Şampuanı (Konsantre)

Marka : Enevex
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Konsantre

Enevex® AT30 kurutma ve parlatma maddeleri katkısı ile çok etkili bir temizleyicidir. Oto yıkama tesisleri, araçlarda tazyikli püskürtme sistemleri ve manuel uygulama için uygundur. Üç önemli özellik bir arada: Temizlik + Parlaklık + Koruma

Nitelikler

Işıl ışıl bir parlaklık verir, yağımsı ve yağlı kirlerden, pas ve fren tozlarından arındırır. Cilaları, plastikleri, kauçuğu, cam ve fayansları korur. Yağ içeren ilave maddeleri araç cilasının ömrünü uzatır. Yıkama tesislerindeki kullanımlarda kurumaya yardımcı madde ilavesine gerek olmaksızın yoğun kirlerden arındırır.

Dozaj:

Kirlenmeye göre 1'e 10 ve 1'e 40 aralığında seyreltilebilir. Oto yıkama tesislerinde de idealdir.

Kullanım alanları:

Nakliye şirketleri, araç endüstrisi, atölye ve fabrikalar, tırlar, binek otomobiller, otobüsler, makineler, endüstri alanları, brandalar ve iç alanlarda kullanılır. Enevex® AT30 etkisini kaybetmeden yüksek derecede seyreltilebilme özelliği ile ekonomiktir. İçeriğindeki cilalayıcı maddeleri ile matlaşma, yıpranma, kuruma, çatlama ve gri is oluşumunu engeller. Ö-norm B 5105'e göre yağı ayrıma özelliğine sahiptir.

Uygulama

Temizlenecek alana aşağıdan yukarıya seyreltilmiş şekilde püskürtülür. Bu şekilde alana eşit şekilde yayılır. Etkileşme süresi beklendikten sonra su ile durulanır. Direkt güneş altında kullanmayınız ve kurutmayınız.

Ürün Bileşimi

< 5% Iyon olmayan yüzey aktif maddeleri, < 5% katyonik yüzey aktif maddeleri, < 5% Fosfonatlar, koku ve D-Limonen.

Ambalaj Ebatları

- 12 x 1 litre karton koli
- 2 x 5 litre - karton koli
- 20 litre - bidon

Aksesuarlar

1 litrelik şişeler için triger

Raf Ömrü

3 Yıl

Depolama

Serin yerde, 5°C'nin altına düşmeyecek şekilde depolayın.

Fiziksel Veriler

Görünüş: berrak, sarı sıvı
Yoğunluk:    D=  1,024 g/cm³ (20°C)
pH-Değeri :  9-10

Ekoloji

Enevex® AT30 OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) standartlarına uygun bir temizleme malzemesidir, doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı HDPE olduğundan yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın.

Uyarı

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.  Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)'nin 114 no'lu telefonunu veya acil Sağlık Hizmetleri'nin 112 no'lu telefonunu arayınız