AT 10 - Endüstriyel Temizleyici (Konsantre)
AT 10 - Endüstriyel Temizleyici (Konsantre)

AT 10 - Endüstriyel Temizleyici (Konsantre)

Marka : Enevex
Fiyat : €0,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Kullanım Alanları

Enevex® AT10 detaylı kalite testlerine tabi tutulmuştur. Olağanüstü temizlik etkisi ve materyal koruyucu nitelikleri bu kapsamda onaylanmıştır. İçeriğinde çözücü solvent kimyasallar olmadığı için bu özel temizleyici güvenle kullanılabilir. Sağlığı tehdit eden buhar ve azami işyeri konsantrasyon değeri oluşmamaktadır. İç alanda kullanımı sorunsuzdur. Yoğun yağlı, yağlı, isli ve inatçı kirlerin temizliğinde idealdir. Plastik, conta, kauçuk ve hassas metal yüzeylere zarar vermez. Laboratuvarda alüminyum uygunluğu onaylanmıştır. Malzeme uyumluluğu mükemmeldir.

Nitelikler

  • Fosfat içermez. Krom ve alüminyum yüzeylerde de kullanılabilir
  • Enevex AT10, DIN EN 29 888'e göre biyolojik olarak çözünebilir
  • Çevre uyumluluğu modern standartlardadır
  • Sağlığı tehdit eden buhar oluşturmaz ve solunum yollarına zarar vermez
  • Ö-norm B 5105'e göre yağı ayrıma özelliğine sahiptir

Kullanım Alanları

Torna tezgahı ve frese tesislerinde, atölye ve tamirhanelerin tabanındaki yağ ve yağımsı pisliklerin temizliğinde, binaların seramik ve doğal taş yüzeylerinde, soğutucu cihazlar, meşrubat ve ürün otomatlarında, benzin istasyonlarında, araba iç ve dış temizliğinde, otobüs, kamyon, karavan, çadırların temizliğinde ve materyal uyumluluğundan dolayı  yat sektöründe de kendisini kanıtlamış bir üründür.

Kullanım talimatı

Yoğun kirlerde 1'e 3 oranında, günlük kullanımda ise kirlilik derecesine göre 1/10 dan 1/40'a kadar suyla karıştırılarak kullanılır. Yassı yüzeylerde aşağıdan yukarıya doğru püskürtülür. Bu şekilde alana eşit şekilde yayılır. Kısa bir süre bekledikten sonra su ile durulanır. -Kullanılan bezlerin temizlik sonrası durulanmasından sonra temiz kaldığını göreceksiniz- Yüksek basınçlı cihazlar içinde kullanımı uygundur. Direkt güneş ışığı altında kullanmayınız ve kurutmayınız.

Ürün Bileşimi

Katyonik yüzey aktif maddeleri (< %5), Iyonsuz yüzey aktif maddeleri (< %5) ve Fosfonatlar (< %5) içerir.

Ambalaj Ebatları

12 x 1 litre karton koli - 4 x 5 litre - karton koli - 10 litre  bidon

Raf Ömrü

3 Yıl

Depolama

Serin yerde, 5°C'nin altına düşmeyecek şekilde depolayın.

Fiziksel Veriler

Konsantre:
Görünüş: Kırmızı, sıvı
Yoğunluk:   1,00  g/cm³ (20°C)
pH-Değeri: 12-13

Ekoloji

Enevex® AT10 OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) standartlarına  uygun bir temizleme malzemesidir, doğada biyolojik olarak çözünür. Ambalajı HDPE olduğundan  yeniden değerlendirilebilir. Geri dönüşüm için şişeyi suyla yıkayın  

Uyarı

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.  Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)'nin 114 no'lu telefonunu veya acil Sağlık Hizmetleri'nin 112 no'lu telefonunu arayınız.